Kur "Havana" këndohet nga Donald Trump! (VIDEO)
Pëlqej
Hiti i njohur "Havana" mori dhenë me tu publikuar në kanalin Youtube, por edhe më zbavitëse do të duket po ta dëgjoni atë të interpretohet nga Presidenti amerikan Donald Trump.

Kështu të paktën ka krijuar këngë të tillë, një djalë i quajtur mjeshtri Ziiko, ndërsa ka arritur të mbledh përplot deklarime të Presidentit Trump, ndërsa do të formonin dhe gjithë tekstin e duhur të këngës "Havana".

Camila Cabello e këndon bukur hitin e saj, por edhe Presidenti Trump "u pa tejet me talent në këtë çështje"! /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori