Kur e le fëmijën me babin, moderatorja shqiptare do ju kënaq me këtë video (VIDEO)

Jona Spahiu është një ndër nënat më të reja të showbizit shqiptar.

Protagonisti kyersor në Instagramin e Jonës është bërë vogëlushi i saj, Raiden, i cili ja ka "vjedhur" të gjithë vëmëndjen mamit.

Së fundmi moderatorja ka ndarë me ndjekësit një nga momentet e famshme kur fëmijët i lë vetëm me babin dhe padyshim rezultati është i njëjtë për shumicën e mamave.

video duket se Raiden e ka lyer dyshemen me çokollatë dhe babai i tij nuk ka bërë asnjë tentativë për ta ndaluar.

"Shkëputur nga seria: S'ka gjë zemër rri unë me djalin", shkruan Jona ktrah situatës komike./albeu.com/

Shtuar më 25/08/2019, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori