Kur bën si i fortë në Facebook (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ju ka ndodhur shpesh të jeni dëshmitar të debateve të forta mes përdoruesve të rrjeteve sociale?

Janë të njëjtët njerëz që shahen dhe fyen në rrjetet sociale me kërcënime të ndryshme, por ku përballen fizikisht sillen sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Ja një shembull i ngjashëm i sjelljeve të tilla. /Albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori