Ku po shkon ky tren i mbushur me skrap? (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë një video të një trenimbushur me skrap, i cili sipas tij është mbushur në portin e Durrësit.

"Treni i mbushur me pehra te importuara po largohet nga porti i Durresit. Ligji per importin e plehrave eshte rrezuar nga Presidenti i Republikes, por per kryekumbaren e qeverise shqiptare ligji i tij eshte plehu dhe xhepi. sb"., - shkruan Berisha. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së