KMSH reagon për videon tallëse ndaj priftërinjve: Dënojmë ngjarjen, do marrim masa
Kthim në kohë, kur Rudina Magjistari eksperimentoi me këngën (VIDEO)

Miremengjes! #tbt #2003 nje nga eksperiencat e mia te rralla ne kenge 😀😛

A video posted by Rudina (@rudinamagjistari) on

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndonëse vitet ikin, për Rudina Magjistarin nuk reflektohet asnjë ndryshim. Ajo qëndron e freskët, ndërsa skena mbetet pasioni i saj.

Në vitin 2003, Rudina Magjistari prezantonte "Maratonën e Këngës" në TV Klan. Në këtë spektakël ajo provoi veten edhe në këngë.

Moderatorja e emisionit "Rudina" publikoi në Instagram një fragment nga interpretimi i këngës "Lulet e majit". Videoja është ritransmetuar pak herë, vetëm si pjesë e emisionit nostalgjik "La La La" në TV Klan. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2016, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}