"Kova me akull", Donald Trump pranon sfidën (VIDEO)
I nominuar nga Homer Simpson dhe Mike Tyson, miliarderi Donald Trump ka pranuar sfidën e kovës me ujë, duke u bërë kështu pjesë e fushatës globale #ALS ice bucket challenge. Për realizimin e kësaj videoje, Trump-it i është dashur edhe ndihma e Miss Universe dhe Miss USA.

"Më kanë sfiduar shumë, besoj se ata duan të dinë nëse flokët janë të miat. Dhe në fakt janë të miat", është shprehur me shaka ai duke sfiduar Obamën dhe fëmijët e tij. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori