Koreano-jugor që flet shumë mirë shqip (VIDEO)

Koreano-jugori që flet shqip dhe studion në PrishtinëPëlqejeni faqen e emisionit: Me ShukinVideo e plotë: https://www.youtube.com/watch?v=DJWqA3qXRZ8

Posted by Koha.net on 2015-04-19

connect.facebook.net
connect.facebook.net
Një student koreano-jugor i cili për disa vite jeton dhe studion në Kosovë, tashmë është student në degën e Stomatologjisë në Universitetin e Prishtinës.

Danielli tregon për emisionin "Me Shukin", se ka disa vite që jeton në Kosovë dhe tashmë ka nisur studimet për Stomatologjinë, vihet re se është një folës i mirë gjuhës shqipe. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori