Konflikti i armatosur mes UCK-së dhe policisë maqedonase (VIDEO)
Associated Press kishte publikuar një sërë videosh rreth situatave delikate politike në Ballkan.

Një nga videot e publikuara nga AP është ajo e konfliktit etnik në Maqedoni, mes shqiptarëve dhe maqedonasve, raporton Portali Albeu.com.

Pamjetvideo janë nga Tetova dhe dëshmojnë këtë konflikt.

video ka momente nga përplasje si dhe një varrim të një ushtari shqiptar. /Albeu.com/
Shtuar më 03/11/2015, ora 22:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori