Komandanti e kap duke fjetur, reagimi i ushtarit nuk pritej (VIDEO)
Pëlqej
Një ushtar amerikan gjatë një operacioni stërvitor u gjend në situatë mjaftë të vështirë përballë komandantit të tij, pasi ai e kapi duke fjetur në pyll.

Komandanti i tij i në mënyre dinake i rrëmbeu armën, duke i bërë me dije se po të ishte në një situatë lufte ai do të ishte i vdekur, ose i zënë peng.

Nuk është hera e parë që një komandant përballet me një situatë të tillë dhe sigurisht që nuk do të jetë e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori