"Kënga Magjike"/ Rozana Radi fiton çmimin “Best Artist On Web”
Pëlqej
Sonte në natën finale të ‘Kënga Magjike 2016’ kanë filluar të ndahen çmimet për meritat e këngëtarëve në kategori të caktuara.

Këngëtarja Rozana Radi u nderua me çmimin “Best Artist On Web” (Artistja më e mirë në internet).

Rozi performoi këngën e titulluar “Ma Thuaj Ti”, këngë e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

Këngëtarja gjithashtu pas këngës, bëri një dedikim prekës për të gjithë meshkujt, duke tundur për herë të dytë “Pallatin e Kongreseve”.

Ajo tha se femra është një grua një nënë dhe mbi të gjitha meriton respektin e gjithkujt. /albeu.om/
Shtuar më 10/12/2016, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori