Klaudia tërbon rrjetin dhe sfidon Albin me një video gjysmë-erotike (VIDEO)
Balerina e njohur Klaudia Pepa e cila është bërë kryetemë e të gjithave diskutimeve të fundit përsa i përket divorcit me Albi Nakon, ka vendosur ti provokojë të gjithë me një video ku ka bërë një kërcim shumë sensual.

“#bellaysensualchallenge”, shkruan ajo, nje ditë pasi ish-bashkëshorti i saj Albi Nako tha në media se u emocionua kur pa videomesazhin e Klaudias qe u shfaq në emisionin “Rudina”, por jo për frazën ku ajo e quajti vëlla, por nga distanca dhe koha e gjatë që nuk janë takuar.

“Mos të lëntë Zoti pa motër në këtë jetë.

Momenti emocional i imi nuk ishte për frazën, se ajo u interpretua në mënyra të ndryshme, por nga distanca dhe nga koha e gjatë që nuk jemi parë. Normalisht jemi njerëz dhe prekemi.

Ishte një lloj prekje, por për videon në tërësi, jo për frazën që ajo më quajti vëlla. Unë nuk ndjeva asgjë”, tha Nako. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori