E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Kjo është video spektakolare me dron e "Lonely Planet" për Shqipërinë (VIDEO)
Portali i njohur "Lonely Planet" që boton guidat më të famshme në botë për udhëtimet, përmes një video të realizuar në Shqipëri nga regjisori e përshkruan vendin tonë si një vend me peizazh spektakolar.

John Broadbean udhëtoi drejt Shqipërisë në muajin maj për nëntë ditë, për të filmuar një pjesë të peizazhit për “Untravelled Paths” dhe u mahnit nga ajo që pa.

“U befasova shumë nga Shqipëria”, tha ai për Lonely Planet. “Bukuria e saj është e pabesueshme, vargjet malore pafund, që rrallë i gjen në shumicën e vendeve dhe ushqimi është i mahnitshëm kudo ku shkoje!”
Shtuar më 02/10/2016, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori