Kjo është videoja më e ëmbël që do të shihni sot (VIDEO)
Pak e kishin menduar se do të ndodhte kaq shpejt, por Mozzik është bërë baba i një vajze të mrekullueshme.

Që prej ditës kur lindi, Mozzik dhe Loredana nuk lënë asnjë moment t’i shpëtojë pa fotografuar bebushen. Dhe që prej fillimit, çifti e ka ndarë portretin e Hanës me gjithë ndjekësit e tyre.

Mëngjesin e sotëm, ishte reperi ai që postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një video ku padyshim kryefjala ishte bebushja.

Teksa dëgjonte zërin e të atit që i thoshte “Mirëmëngjes”, Hana qeshte me gjithë fuqinë e një bubushi!! /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori