Kjo dasmë shqiptare po çmend rrjetin, shihni sa bukur kërcen dhëndri me ngjyrë (VIDEO)
Dasma që po shikoni në videon e bashkëngjitur lajmit është padyshim një ndër dasmat me intesante në Shqipëri.

Dasma është zhvilluar në trojet shqiptare por dhëndri është me ngjyrë.

Pavarësisht kësaj, ai kërcen e këndon bashkë me nusen "Vallen Kosovare" dhe e kërcen atë plot pasion.

Kjo dasëm ka krijuar shumë zhurmë në median online por të shumtë kanë qënë mbështetësit të cilët kanë përgëzuar nusen shqiptare dhe u kanë uruar lumturi. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori