Kinë, ushtarët luftë me grerëzat (VIDEO)
Luftë e hapur për një fole gjigande grerëzash në një fshat kinez të Jiangjin Tsz Wan Yuen Tsuen. Për të shkatërruar këtë fole të rrezikshme është dashur ndërhyrja e ushtrisë të cilët kanë përdorur mjetet flakëhedhëse.

Foleja e ngritur në disa metra lartësi ishte bërë një rrezik serioz për banorët e zonës, ku njëri prej tyre humbi jetën nga pickimet e shumta të tyre dhe disa të tjerë janë lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2012, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori