Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë këtë trend të 20 viteve më parë (VIDEO)
Kim Kardashian dhe Paris Hilton kanë rikthyer edhe njëherë për të gjithë ndjekësit një nga pamjet më ikonike të tyre të shumë viteve më parë.

Dy miliarderet janë shfaqur krah njëra-tjetrës të veshura me kostumet në ngjyrat e tokës, duke sjellë kështu një trend të ri për këtë vjeshtë.

“Shoqja e ngushtë për gjithë jetën. Unë dhe Paris Hilton në kostumet e linjës ‘Skims’”, ka shkruar Kardashian krah pamjeve ku shfaqet duke ecur krah mikes së saj të ngushtë.

Kaq ka mjaftuar që ky ‘look’ i vajzave të kthehet në trend, ndonëse vajzat e kanë rikthyer atë pas 20 vitesh. Kim ka pohuar për “Vogue.com” se ka punuar prej kohësh për këtë koleksion të ri dhe se ai i sjell shumë nostalgji dhe kujtime në kokë.

Shtuar më 18/10/2020, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori