Khloe Kardashian flet për ndarjen: Tristan shkatërroi gjithçka (VIDEO)
View this post on Instagram

Khloe talking about Tristan

A post shared by Khloe Kardashian Fanpage (@khloekvideo) on

Tristan Thompson shkatërroi marrëdhënien e tij kur ai mashtroi Khloé Kardashian.

Lojtari i basketbollit u akuzua se ishte i pabesë ndaj partneres së tij, Khloe vetëm disa ditë para se ajo të lindi të bijën e tyre True në prill të vitit 2018.

Në skenat e transmetuara në këtë javë të ‘Keeping Up With Kardashians’ të cilët u xhiruan para ndarjes së çiftit, mikesha më e mirë e Khloe, Malika Haqq, kaloi kohë me të në Cleveland dhe të dyja ato folën në thellësi rreth situatës gjatë darkës.

Khloe pranoi: ‘Është vërtet e vështirë të rifitosh besimin.
"Unë jam dikush ku energjia që kam ndaj True, kjo është e gjitha që ka rëndësi për mua” tha ajo.

"Unë jam i dashuruar. E di që e dua, por nuk do të veproj sikur çdo gjë është në rregull".

Ajo ka punuar në rindërtimin e marrëdhënieve të saj me sportistin 28-vjeçar, por pranoi se po i bënte presion asaj për ta falur.

Dhe ndërsa Khloe vlerësoi përpjekjet që ai kishte bërë për të ndryshuar, ajo nuk do të nxitej për të marrë një vendim.
Shtuar më 03/06/2019, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori