Këta minj sherrxhinj kanë habitur botën (VIDEO)
Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pabesueshëm kur dy minj luftojnë mes vete në raftin e një dyqani.

Videoja u publikua fillimisht nga Dilbir Singh dhe më pas u ripublikua nga UNILAD Tech.

UNILAD e publikoi videon me qëllimin për t’i inkurajuar përdoruesit e Android dhe iOS që të komentojnë në video, duke i dhënë videos përshkrimin “Android vs iOS”.


Shtuar më 24/09/2018, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori