Këta janë hajdutët e çuditshëm, me eskavator vjedhin gjithë bankomatin (VIDEO)
Këta hajdutë në Danimarkë nuk e dinë se çfarë është frika.

qytezën e Ringe, ata përdorën një ekskavator të madh për ta shembur ndërtesën dhe për ta vjedhur një bankomat.

Më pas hajdutët u larguan me një veturë


Shtuar më 03/10/2018, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori