Këto janë "ëngjëjt mbrojtës" me uniformë që lëvizin në rrugët tona (FOTO & VIDEO)

Vitet e fundit është rritur numri i vajzave që kanë veshur uniformën e policisë.

Ky numër në rritje i vajzave dhe grave në radhët e policisë vërehet ndjeshëm si në Polcinë e Rendit, në repartet "Shqiponja", Policinë Rrugore, madje edhe tek "RENEA".

Gratë dhe vajzat përbëjnë 14 për qind të të gjithë efektivëve të Policisë së Shtetit. /Albeu.com/

Shtuar më 23/02/2017, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori