Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para (VIDEO)
View this post on Instagram

This week!!! 😊

A post shared by KIDA (@kida) on

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë drejt fundit.

foto Kida shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë lejla, në një dhomë të mbushur me para.

Gjithashtu Kida ka publikuar edhe një video të shkurtër nga projekti i ri muzikor, ku duket se kënga do të jetë baladë dashurie.

Kujtojmë se Kida përflitet edhe për një bashkëpunim ndërkombëtar me këngëtarin, Maitre Gims, megjithatë ende nuk është konfirmuar.

Shtuar më 08/11/2019, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori