Këputet vinçi, punonjësi shpëton mrekullisht (VIDEO)
Ky është momenti i frikshëm kur vinçi">vinçi për pak sa nuk i bie në kokë punonjësit të një porti në Holandë.

Në një ditë me mot të keq, me shi dhe erë, ai ishte duke u marrë me telefonin, ndërsa një vinç bie nga lartësia vetëm pak centimetra larg tij.

Edhe pse totalisht i pavetëdijshëm për atë që po ndodhte, këtë herë fati ishte me të.

Shtuar më 13/12/2019, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori