Këngëtari i "Gangam Style" rikthehet fuqishëm me dy këngë brenda një dite (VIDEO)
Ju kujtohet kënga e famshme "Gangam style" e PSY e cila thyeu rrjetin me suksesin botëror, duke u klikuar mbi nje miliard herë në Youtub.

Këngëtari ka vendosur të rikthehet me dy këngë brenda një dite.

Ai ka publikuar dy këngët "I Luv It" dhe "New Face! /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2017, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori