Këngëtarët shqiptar të frymëzuar nga festa e dashurisë, 6 këngët që u publikuan dje (VIDEO)
Dje në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë dashurie u publikuan sot, më 14 shkurt. Cila është e preferuara juaj? I keni dëgjuar? Nëse jo, ja ku i keni!

Alban Skënderaj – Çdo ditë një Shën ValentinAlban Ramosaj dhe KleoNiki – UNITYCapital T – Je t’aimeMozzik – Auf WiedersehenRonela Hajati – Gënjeshtare X PareSamanta – Pse

Shtuar më 15/02/2020, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori