"Katunari Gangsta", Bes Kallaku sjell një tjetër hit (VIDEO)
Artisti Bes Kallaku publikoi këngën e re KTG ose Katunari Gangsta.

Kësaj here ai i këndon historisë së tij, ku nuk mungojnë pamje nga fshati e as gjyshja e tij Ija.

Kënga është ritmike dhe ka një tekst të veçantë dhe menjëherë ka marrë mijëra klikime në You Tube./albeu.com
Shtuar më 02/07/2020, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori