Kapet momenti i sikletshëm, Balla i shkel syrin Presidentes Kroate (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë mori pjesë edhe Presidentja Kroate Kitarovic.

Presidentja e Kroacisë është padyshim një ndër presidentet më bukuroshe në botë dhe ka arritur të tërheqë vëmëndjen e shumë mediave prestigjoze në botë.

Kjo falë paraqitjes së saj por edhe angazhimit në Botërorit 2018 në Rusi.

Gjatë vizitës së sotme në Shqipëri dhe fjalës në Kuvend ajo është njohur nga afër edhe me politikanët shqiptarë.

Por çfarë na ka shpëtuar nga fjala e saj dhe takimi në Kuvend?

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ka shkelur syrin Presidentes Kroate.

Kjo ka ndodhur gjatë kohës kur ajo po takonte personalisht deputetët.

Momentin e sikletshëm mund t'a shihni në videon e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/Shtuar më 19/07/2018, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori