Kapet i riu që terrorizoi rrugët e Tiranës (VIDEO)
Një 22-vjeçar nga Tirana ka qenë "piloti" që ka fluturuar me 151 km/h këtë fundjavë në autostradën Tiranë-Durrës dhe është bërë ilustrimi më i fundit i videove sensibilizuese të Policisë Rrugore.

I riu s'ka qënë i vetmi, sepse vetëm të dielën janë pezulluar 23 shoferë për shpejtesi që varionin nga 145 deri në 179 km/h.

Policia Rrugore, teksa ka publikuar videon, tërheq vëmendjen për shpejtësinë e madhe që merr jetë dhe garanton se nuk do të tolerojë.
Shtuar më 10/09/2018, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori