Kap gruan me një tjetër në krevat, burri e torturon duke e filmuar (VIDEO)
Pëlqej
Burri i kap mat në shtëpi duke rrahur për vdekje fillimisht të dashurin e gruas dhe më pas këtë të fundit.

Ai e ka filmuar teksa ushtron dhunë mbi gruan e tij, ndërsa në video dëgjohen të shara në gjuhën ruse.

Pas shpërndarjes së videos, policia është vënë në kërkim të bashkëshortit.

Pamjet e rënda e tregojnë gruan të mbuluar nga gjaku, ndërsa burri nuk ndalet e vijon ta godasë.

Gruaja, që sipas mediave ruse quhet Nadia, mund të dëgjohet teksa i lutet: “Të lutëm mjaft, të lutem mos me godit më”.

Por Vasily, i inatosur vijon ta pyesë në mënyrë të përsëritur: “Çfarë kam bërë gabim?”, që ajo duhet të shkonte me një tjetër.

“Mendove për fëmijët kur shkove me të?”, vijon ai më tej.

Gjendja shëndetësore e gruas dhe të dashurit të saj mbetet e panjohur.
Shtuar më 11/10/2017, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori