Kap dashnoren e burrit dhe i fut një grushtim saqë tmerron të gjithë (VIDEO)
Pëlqej
Të tradhtohesh nuk është e lehtë, por kjo grua duket se e ka shfryrë inatin.

Ky është momenti tronditës kur një grua e nervozuar përballet me dashnoren e burrit të saj – duke e goditur atë nëntë herë në kokë.

Ajo është hakmarrë ndaj dashnores së burrit duke e rrahur me stil kung-fuje.

Ngjarja ka ndodhur në Bangkok, Tajlandë dhe është bërë viral në rrjete sociale.


Shtuar më 22/10/2018, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori