Kandidati flet me veten në shesh (VIDEO)
Në Catanzaro, qytet i Italisë, fushata elektorale eshtë kthyer në një gallatë të vërtetë, njofton Portali Albeu.com. Në faqet e internetit po qarkullon një video, ku një person flet në një podium elektoral i vetëm.

Bëhet fjalë për një prej kandidatëve, për të cilin nuk ka nevojë të komentohet mbështetja që gëzon.

Në një moment, një prej kalimtarëve, i shqetësuar nga folësi i vetmuar që prezantonte platformën e tij për një turmë inekzistente, afrohet dhe i heq mikrofonin politikanit.
Shtuar më 01/05/2012, ora 18:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori