Kandidatët për kryetar të Suharekës nga i njëjti fshat (VIDEO)
Pëlqej
Në Suharekë ka nisur të zhvillohet një “betejë” se kush do ta marrë pushtetin e kësaj komune.

Dy kandidatët për kryetar të komunës së Suharekës vijnë nga i njëjti fshat në këtë komunë.

Bëhet fjalë për fshatin Gjinoc që është vendlindja e kandidatit të AAK-së, Bali Muharremaj dhe atij të LDK-së, Sali Asllanaj.
Shtuar më 19/11/2017, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori