Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë (VIDEO)
Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi.

Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në një tragjedi pasi trenat gjendeshin në stacion dhe kishin shpejtësi të ulët.

Pamjet e përplasjes janë fiksuar nga kamerat e sigurisë.

Nga përplasja raportohet të jenë plagosur 12 persona dhe për fat të mirë nuk ka asnjë viktimë.
Shtuar më 12/11/2019, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori