Kali i ngordhur hidhet në det, era e tmerrshme largon pushuesit (VIDEO)
Pëlqej
Pamje shqetësuese dhe aspak të hijshme vijnë nga plahzi i Tales në Lezhë.

Një kalë i ngordhur është hedhur në det.

Trupi i kafshës së ngordhur, ndihmuar nga temperaturat e larta të verës ka shkaktuar një erë kuturbuese që ka tmerruar pushuesit.

Disa janë organizuar vetë për ta nxjerrë kafshën nga deti.

Ndiqni pamjet e emisionit Stop!

Shtuar më 10/08/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori