Justin Bieber rrëzohet nga shkallët (VIDEO)
Justin Bieber
Këngëtari Justin Bieber i cili pëlqehet shumë nga moshat e reja, ka pësuar mbrëmë një aksident të vogël gjatë interpretimit të një kënge, në një spektakël televiziv Live në Kanadë, shkruan indeksonline.

Fatmirësisht Bieber, nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë, edhe pse rrëshqiti shkallëve dhe u rrëzua, ai arriti që ta zë këngën aty ku ka mbetur dhe ta vazhdoj atë përsëri.

Këngëtari 18 vjeç ndodhet në turneun botëror ‘Believe’ në Kanada, ndërsa kur u rrëzua nga shkallët ai ishte duke interpretuar këngën ‘Beautiful’, në duet me Carly Rae Jepsen, por fakeqësisht as këngëtari në fjalë edhe pse u mundua ta mbaj Bieber, që të mos rrëzohet shkallëve, nuk ia doli.
Shtuar më 19/10/2012, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori