Jonida Vokshi interviston bashkëshortin, shikoni si i përgjigjet ai (VIDEO)
Rreth një muaj më parë, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Jonida Vokshi foli hapur për lidhjen e saj me Besnikun.
Jonida gjithashtu parlajmëroi se në shtator të këtij viti ata do të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Por para se të lidhin martesën, Jonida ka vendosur të ftojhë Besnikun për një intervistë në emisionin që ajo drejton në Digitalb.

Këtë gjë na i ka treguar vetë Jonida dhe Besniku pasi kanë ndarë me ndjekësit sekuenca të shkurtra nga puntata e rradhës.

Jonida ka lënë të kuptohet së të qeshurat nuk do të mungojnë dhe shumë detaje për planet e tyre të martesës dhe jetën private do të ndahen me publikun e gjerë.


Shtuar më 12/06/2019, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori