Jeta luksoze e Safet Bajrit brenda në qeli (FOTO+VIDEO)
Safet Bajri, i njohur si kreu i grupit të "Bajrave" i arrestuar pak kohë më parë në një superoperacion në Shkodër, po vuan dënim në burgun 313 në Tiranë.

Ditën e sotme ai u rrikthye në qendër të vëmendjes mediatike pasi ka postuar një video në "Instagram" gjatë qëndrimit brenda në qeli.

Edhe pse i burgosur, kjo nuk e ka penguar Bajrin që të mbajë celular edhe pse është e ndalur e për më tepër që të jetë aktiv në rrjetet sociale.

video tregohet qartë se ka qenë duke parë spektaklin e humorit "Portokalli".

Mediat belge kanë shkruar se Bajri bënte jetë luksi në Belgjikë dhe duket se kjo gjë nuk ka ndryshuar me arrestimin e tij.
Jeta luksoze e Safet Bajrit brenda në qeli (FOTO+VIDEO)

Shtuar më 20/05/2019, ora 20:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori