Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO)
View this post on Instagram

daddy’s girl 🙄🙄😍

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e tyre.

Së fundmi Kylie Jenner ka publikuar në Instagram një video të vajzës 1-vjeçare, teska kërcen dhe këndon një këngë të saj.

Por kjo këngë duket se nuk i ka pëlqyer vogëlushes dhe ajo ka kërkuar me ngulm një këngë të së atit.

Kylie ka nisur të qeshë dhe tenton t’i vendosë Storm-it një këngë të Travis.

Videoja është shoqëruar me një lumë komentesh, dhe të shumtë janë ata që e komplimentojnë 22-vjeçaren për mënyrën si po e mëson vajzën.


Pavarësisht mosmarrëveshjeve të tyre, Kylie po përpiqet që vajzën të mos e bëjë pjesë të tyre.

Thuhet se Kylie dhe Travis u ndanë, pasi ky i fundit nuk ishte gati për një fëmijë të dytë.
Shtuar më 18/10/2019, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori