Ja si u realizua telefonata e parë mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ditën e djeshme në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni “Zona Express”, ku është shfaqur dokumentari “Shtatë sundimtarët e Kosovës”.

Në këtë dokumentar jepen detaje të padëgjuara më parë sesi u realizua telefonata e parë mes dy kryeministrave.

Për më shumë, ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/Shtuar më 20/03/2017, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së