Ja si u prit video hot Mehmeti-Xhaferri në Maqedoni (VIDEO)
Korespondetja e Tv Klan në Maqedoni, Arta Tahiri, e ftuar për një lidhje telefonikë në emisionin Opinion, ka folur se si u publikua video-hot mes deputetes Ermira Mehmeti dhe zv- kryeministrit Musa Xhaferi dhe si është pritur nga opinioni publik në Maqedoni kjo video, ky dy politikanët janë kapur në një bisedë audio me nota erotike.

Ajo shprehet se mediat në Maqedoni e kanë të ndaluar të transmetojnë të tilla gjëra, dhe kjo është publikuar në rrjetet sociale dhe mediat kosovare.

Gazetarja gjithashtu theksoi se qytetarët kanë pasur qëndrime të ndryshme sa i përket publikimit ose jo të videos. Disa janë shprehur ‘pro’ dhe disa ‘kundër’.

Ndiqni raportimin e saj mbi çështjen në fjalë./Albeu.com/
Shtuar më 31/03/2016, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori