Ja si të punoni një shall, pa shtiza (VIDEO)
Shalli është një pjesë e rëndësishme e veshjes sonë gjatë stinës së dimrit. Shpesh përmes ideve të ndryushme ju do të jeni në gjendje që të arrinirealizoni një shall i cili jo vetëm do të ketë një pamje ndryshe por është dhe shumë i ngrohtë.

Nëse dëshira juaj është që të keni një shall origjinal nuk është e nevojshme që patjetër të dini se si punohet me shtiza, mjafto që të keni pe dhe vetëm përmes thurjeve do të arrinirealizoni një shall të tillë.

Në këtë video ju do të shikoni se si mund të përdorni një shall ngjyrë të gjelbër nga leshi i preferuar dhe i ngrohtë mund ta punoni vetëm me ndihmën e duarve, madje jo më gjatë se 30 minuta. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2015, ora 14:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori