Ja si shpërblehesh kur hedh mbeturinat në rrugë (VIDEO)
Të mbash ambientin pastër është detyrë e jona, e ndërsa jo të gjithë jemi të përgjegjshëm. Por dikush ka marrë situatën në dorë dhe është vënë në ndjekje të personave të cilët hedhin mbeturinat e tyre në çdo ambient.

Kaq mjafton që një person të afrohet me motor pranë personit që hedh mbeturinën në rrugë dhe më pas t'ia hedhë në fytyrë.

Duket se ky xhest ka revoltuar shumë shoferët e papërgjegjshëm, e ndërsa nuk dihet nëse ata e kanë marrë mësimin e duhur.

Të gjithë këtë e realizon një motoçikliste në Rusi, e cila ka vendosur ta marrë vetë situatën në dorë kur bie fjala tek hedhja e mbeturinave në rrugë. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori