Ja si reagon Emre pas largimit nga "MasterChef Albania" (VIDEO)
Pas eliminimit të sotëm nga MasterChef Albania, konkurrenti turk Emre Aslan ka publikuar në Youtube një video interesante për të falënderuar produksionin.

Duke kënduar këngën "jam i omël, jam i omël", Emre falënderon emisionin "MasterChef" dhe televizionin Top Channel.

Ndiqni më sipër videon interesante. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 22:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori