Ja si nisi sherri në parlamentin e Maqedonisë (VIDEO)
Deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, pasi e quan fillimisht "majmun" Rexhail Ismailin, e gjuan dhe me stilolaps.

Rrahja mes deputetëve të BDI-së dhe PDSH-së shpërtheu dje në Parlament, pasi nga foltorja e Kuvendit, Orhan Ibrahimi hodhi akuza ndaj BDI-së, se ajo është fajtore kryesore se përse Likova që ndodhet shumë pranë liqenit të Likovës e nuk ka ujë të pijshëm.

Ndërsa, lidhur me këto akuza, Rexhail Ismaili i ka thënë Ibrahimit që "mos fol gjëra që nuk janë të vërteta". /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori