Ja si ekzekutohet i riu në mes të ditës (KUJDES, pamje të rënda)
Një vrasje stilit mafioz është regjistruar në Portugali ku një person është qëlluar nga afër nga tre persona të armatosur dhe maskuar. Nuk dihen arsyet e kësaj vrasje por besohet se videoja është regjistruar pak kohë më parë ndërkohë që ajo është postuar tashmë në internet. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori