Ja si e vjedh televizorin kjo grua (VIDEO)
Vjedhja është shndërruar tashmë në një art më vete, pasi kërkon "profesionalizëm".

Një grua në Kosta Rika ka hyrë në një super-market dhe mundohet të vjedhjë një televizor.

Ajo e merr kartonin brenda së cilit ndodhej televizori dhe e vendos poshtë këmbëve.

Më tej ecën sikur të mos ketë ndodhur asgjë.

Por, se vjedhjen e gruas e tradhëtojnë kamarat e sigurisë./albeu.com/


Shtuar më 16/01/2015, ora 22:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori