Ja si e uroi ambasada gjermane Pavarësinë e Kosovës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ambasada e Gjermanisë në Prishtinë ka uruar qytetarët e Kosovës për Ditën e Pavarësisë.

Nga kjo ambasadë kanë zgjedhur një mënyrë të vecantë për urimin e Pavarësisë.

Urimi është bërë përmes një videoje shumë interesante, ku të gjithë punonjësit e ambasadës japin urimet e tyre për Kosovën. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së