Ja si e shtyp elefanti makinën (VIDEO)
Në një rrugë pranë një Parku Kombëtar në Tajlandë një elefant ka hipur sipër një makine duke e dëmtuar atë.

video shihet elefanti që i ka bllokuar rrugën makinës dhe nuk e lë atë të ecë më tej.

Pavarësisht se shoferi mundohet të devijojë, elefanti e dëmton makinën./albeu.com/

Shtuar më 16/01/2015, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori