Ja si e pëson nxënësi që goditi mësuesen në klasë (VIDEO)
Ky është momenti kur një nxënës grushton shokun e tij të klasës pasi ky i fundit goditi mësuesen gjatë një sherri që pati me një nxënës tjetër në klasë.

Mësuesja shkoi për të ndalur zënkën midis dy djemve, kur njëri prej tyre u ngrit dhe në inat e sipër e qëlloi në fytyrë.

Pas grushtit ajo u largua nga klasa, kur një djalë u ngrit dhe e qëlloi djaloshin agresiv me grusht në fytyrë duke e hedhur në tokë.

Ngjarja mendohet të ketë ndodhur në SHBA. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2016, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori