Ja si e mbron Maradona të dashurën (VIDEO)
Gjatë takimit midis Al Wasl dhe Al Shabab, Diego Armando Maradona nuk e ka mendjen shumë tek ndeshja por është përqendruar në tribunë se cfarë po ndodh më të dashurën e tj. Veronica Oyeda. Sytë e tij kapi momentin kur një grup tifozash të Al Shabab janë duke sulmuar atë.

Maradona me paduri pret fundin e ndeshjes që të shkojë ta mbrojë atë. Pastaj të dy janë shoqëruar në dhomat e zhveshjes nga forcat e policisë. /albeu.com/

Shikoni videon:

Shtuar më 30/03/2012, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori