Ja si duket plazhi i Shëngjinit nga lartë (VIDEO)
Dielli, rëra kurative, si dhe infrastruktura e përmirësuar kanë populluar plazhin e Shëngjinit gjatë këtij sezoni turistik, duke tërhequr jo vetëm qytetarët lezhjanë, por edhe pushues nga Kosova dhe ato të huaj.

Sic e shihni edhe nga pamjet e realizuara nga Alket Islami shërbimet shtrihen përgjate të gjithë vijës bregdetare prej 8 km ndërsa një gjë është e sigurtë për çdo kënd që do të vizitojë Shëngjinin këtë vereë për tu rikthyer sërisht vitin tjetër nuk do ta mendojë dy herë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori